E-learning oktatás

Mi az online "Kresz" tanfolyam?

• modern, gyors, kényelmes és hatékony webes távoktatási módszer
  • a tananyaggal az interaktív animációk, multimédiás elemek és szituációs gyakorlatok segítségével könnyen boldogul, és hamar megjegyzi a sikeres vizsgához szükséges információkat
  • a rendszerünk az egyéni belépési kódod alapján tárolja, hogy hol tart a sikeres vizsga felé vezető úton
  • a tanulás végeztével próbavizsgák állnak rendelkezésére
  • folyamatosan frissítjük rendszerünket, így a próbavizsgán olyan kérdésekkel gyakorolhat, amit a hatósági vizsgán is kérdeznek

Mi szükséges az e-learninges tanuláshoz?

E-learning oktatás

Ha ezt olvassa, gyakorlatilag már minden adott a tananyag használatához, ugyanis a tanuláshoz csak egy számítógép, telefon vagy táblet és egy internetes böngésző szükséges.

A tananyagok és a megjelenítésükhöz szükséges keretrendszer a következő honlapon keresztül érhető el, így nincs szükség sem speciális szoftverek telepítésére, sem mély informatikai ismeretekre a tanuláshoz.

Próbálja ki most díjmentesen!

Kattintson a megfelelő kategóriához tartozó linkre, hogy eljusson a képzés bemutató oldalára!
(A bemutató rendszer csak korlátozott számú látogatót enged be, túlterheltség esetén türelmét kérjük.)

"AM" kategória

Az „AM” kategóriás jogosítvány megszerzésére irányulóe-learning tananyag demóverziója.

„B” kategória

A „B” kategóriás jogosítvány megszerzésére irányuló e-learning tananyag demóverziója.

"A" kategória

Az „A” kategóriás jogosítvány megszerzésére irányuló e-learning tananyag demóverziója.

"C" kategória

A „C” kategóriás jogosítvány megszerzésére irányuló e-learning tananyag demóverziója.