Mire vagyunk a legbüszkébbek?

Az elmúlt évtizedek története minket mindig arra emlékeztet, ha kitartóan küzdünk, nincs lehetetlen. Íme, néhány példája eddigi sikereinknek.

Pálföldi Anita

"Köszönöm a felkészítést a sikeres vizsgához Tóth János."

Juhász Veronika

"Nála tanulok és nagyon elégedett vagyok az oktató ural. Nagyon-nagyon türelmes, ami hozzám kell is. De ő akkor is türelmesen és nagyon érthetően, segítőkészen elmondja és megmutatja, mit hogyan kell tenni."

Ifj. Panker Gábor

„Sikeres forgalmi vizsga!!!
Köszönet az oktatónak.”

Bolvári Andrea

"Mindig nagy öröm, ha a forgalmi vizsga elsőre sikerül!"

Horváth Péter

"A legjobb oktató! Nyugodt, higgadt, türelmes. Csak ajánlani tudom."

Csobánczi Regina

"Nagyon tetszett, hogy János teljes körűen figyelt rám és minden tudását a legjobb eszközökkel próbálta nekem átadni, hogy mihamarabb elsajátítsam a vezetés sajátosságait, szívből tudom ajánlani mindenkinek, aki felelősségteljes sofőr akar lenni. "

Kovács Ágnes

"Köszönöm a sikeres vizsgát!"

Locher ‎Brigitta

"Sikerült a forgalmi vizsgám! Tóth János nagyon szépen köszönöm a sok türelmet, a magyarázatot. Önnél jobb oktatót nem találhattam volna sehol. Ha a jogosítványomra nézek majd, mindig Ön fog eszembe jutni :) "

Turcsán Marietta

"A 15 éve várt álom végre ma valósággá vált.
A nemes harcot megvívtuk, a futásunkkal célba értünk."

Szabó Bálint

„Sikeres forgalmi vizsga!
Köszönöm szépen a felkészítést a vizsgára!”

Boros Tiborc

„Sikeres forgalmi vizsga! :D
Köszönöm Tóth János!”

Geringer Bettina

"Az ember érzi, hogy felkészült-e a feladatra, vagy sem, de azért más elképzelni, mint átélni. A sok munka, energia, kitartás meghozza a gyümölcsét, s pont akkor, amikor készen állunk rá! Köszönöm Tóth Jánosnak a szakszerű oktatást és türelmet, azt hiszem a közös munka eredménye a közös sikerélmény is."

Marcu Simon

„Nagyon szépen köszönöm a sok-sok türelmet és a kitartást, amit rám szánt a szakoktató úr. Nehéz dió voltam, de ma sikeres vizsgát tettem, ami az oktató úr nélkül nem ment volna. Hála és köszönet!”

Ükös-Molnár Katalin

„Sikeres forgalmi vizsga!!!
Köszönöm oktatómnak a felkészítést.”

Tóth Tamás

"Köszönöm szépen Tóth János!"

Kocsis János

"Ma beérett a sok tanulás gyümölcse és sikeres vizsgát tettem. Már csak a jogosítványt kell meg várni. Köszönöm az oktatomnak Tóth Jánosnak, hogy ennyi mindent megtanított és volt hozzám türelme."